Usługi finansowe

Kredyt bez stresu?

Każdy z nas decydując się na kredyt, przeszukuje internet, bądź jeździ po bankach w poszukiwaniu najlepszej oferty. U nas masz to wszystko w jednym miejscu. Zapewniamy dostęp do ofert banków czy innych sprawdzonych instytucji finansowych. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Policzymy zdolność, pomożemy skompletować i wypełnić dokumenty, złożymy wniosek i będziemy go monitorować, a w końcu razem pojedziemy podpisać umowę kredytową. Wszystko to jest możliwe dzięki doświadczeniu nabytym w pracy w bankowości od 1994 roku.

Skontaktuj się już dziś:

doradca finansowy artur sitek

Usługi finansowe

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy to szybki sposób na zaspokojenie niewielkich potrzeb jak nowy sprzęt Hi-Fi czy samochód. U nas, w jednym miejscu możesz zapoznać się z ofertą banków dostępnych na rynku. Po wybraniu najkorzystniejszej oferty przeprowadzimy Cię przez cały proces uzyskania finansowania.

Kredyt Hipoteczny

Jeżeli marzysz o własnym mieszkaniu lub domu, a może masz w planach jego budowę lub remont dobrze trafiłeś. Przedstawimy Ci propozycje wszystkich banków bez żadnych tajemnic. W prosty sposób wyjaśnimy wady i zalety, a jeżeli na któreś rozwiązanie się zdecydujesz to nie zostawimy Cię samego. Przeprowadzimy Cię przez cały skomplikowany proces pozyskania kredytu min. pomożemy skompletować dokumenty, pomożemy w ich wypełnieniu i za Ciebie złożymy je w bankach. To my będziemy rozmawiać z bankami i negocjować w Twoim imieniu. Zaprowadzimy Cię na podpisanie umowy, wytłumaczymy jej zawiłości i nie odpuścimy aż do uzyskania środków.

Pożyczka hipoteczna

Jeśli planujesz dużą inwestycję i chciałbyś uzyskać finansowanie, zabezpieczając pożyczkę swoją lub osoby trzeciej nieruchomością, dobrze trafiłeś. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że nawet jeśli jest to skomplikowany proces - nadal można wybrać ofertę, która będzie satysfakcjonować obie strony. I my w tym pomożemy, poprowadzimy od początku do końca.

Kredyt konsolidacyjny

Jeśli kredyty, które posiadasz za bardzo Ci ciążą - skonsoliduj kredyt! Możesz to zrobić kredytem gotówkowym lub hipotecznym. W rezultacie możesz otrzymać zwrot wpłaconego ubezpieczenia za dany kredyt, oraz wnioskować wspólnie z nami o obniżenie raty. I w konsekwencji odsapnąć i cieszyć się swobodą. Oczywiście my Cię przez to poprowadzimy.

Leasing

Leasing dla firm to efektywny i szybki sposób na uzyskanie finansowania na niezbędne wyposażenie, maszyny, urządzenia które pozwolą szybciej rozwijać się Twojej firmie. Pomagamy w doborze najkorzystniejszej oferty leasingowej na rynku, dopasowanej do potrzeb klienta.Kredyt dla firm

Prowadzisz firmę i potrzebujesz zastrzyku gotówki na zakup sprzętu, bez którego wykonywanie Twoich usług jest niemożliwe? A może po prostu planujesz rozwinąć swoją działalność i nie wiesz jaką ofertę wybrać? Albo po prostu zabrakło płynności ponieważ kontrahenci spóźniają się z zapłatą za faktury. Odezwij się do nas, pomożemy rozwiązać Twój problem przedstawiając różne rozwiązania. Mamy doświadczenie sami prowadząc działalność gospodarczą i obsługując księgowo inne podmioty. Nie musisz zostawać z tym sam, pozwól nam sobie pomóc.

Skontaktuj się z nami